Dorast - post lídra po jesennej časti

Slovan Belá : Hrabovčík  4:1  (3:1)

góly: Haburaj Dominik st. 2, Karľa Dávid, Telvák Dávid

zostava: Gnip Matúš - Gdovičin Jozef, Bednár Martin, Hašuľ Marek, Rebič Martin - Burda Pavol, Haburaj Dominik ml., Karľa Dávid, Gnip Jozef - Haburaj Dominik st., Telvák Dávid  striedali: Kováč Štefan, Suško Kamil, Kopťár Marek

Hlas trénera: Súboj o prvé miesto tabuľky vyznieva jednoznačne, hoci  o jasnú výhru sa nám postaral hosťujúci brankár svojimi rozpačitými zákrokmi. Už v úvode  2. min. sa nám po priamom kope Karľu a dorážke Haburaja podarilo skórovať, ale ako by to nám skôr uškodilo. Hra sa nám nedarila a súper to po krídelnej kombinácii využil na vyrovnanie. My sme však do polčasu odpovedali po priamom kope Karľu a potom po Haburajovej akcii a dorážke Telváka na 3:1. Druhý polčas sme začali vlažne a z nudy divákov vytrhla iba nepremenená penalta Haburaja ml. (už 4 nepremenená v tejto sezóne). Hostia hrozili hlavne zo štandardných situácií, ale Gnip bol pozorný. Záver sme si ustrážili a dokonca po technickej strele Haburaja sme zvýšili náskok. Chlapcom ďakujem za predvedenú hru v jesennej časti a sérii deviatich zápasov bez prehry.