Dorast - pod Brekovským hradom úspešne.

Kochanovce : Slovan Belá  0:6 (0:3)

góly: Burik Viliam st. 2, Suško Kamil, Burda Pavol, Lojan Adam, Hašuľ Timotej

zostava: Tomáš Branislav - Holodňák Adrián (61. Burik Patrik), Burik René, Kováč Martin, Čochráč Jakub - Burda Pavol (84. Gnip Kristián), Burik Viliam ml., Suško Kamil - Burik Viliam st., Hašuľ Timotej (62. Kapuscinský Jakub), Lojan Adam (75. Dráb Adrián)

Hlas trénera: Na krásne pripravenom ihrisku pod Brekovským hradom, kde hrajú svoje zápasy Kochanovce sa hralo posledné kolo jesennej časti. Naše ambície získať tri body sme ukazovali už od úvodu zápasu, len v koncovke sme boli jaloví. Streleckú smolu pretrhol v 20. min. peknou strelou Suško. Do prestávky ešte skóre upravil Burik aj Hašuľ dobrou pohotovou orientaciou v šestnástke. Druhý polčas sme opäť dobíjali obranu súpera, ktorý iba bránil. Konečne sa gólovo presadil aj Lojan a gólovú vizitku poslal brankárovi aj Burda. V závere ešte Burik upravil na konečných 0:6. Výhra nám zabezpečila prvé miesto po jesennej časti.