Čop sa zaskvel hetrikom

TJ Slovan Belá n/C - TJ Lesy Zubné 4:0(2:0)

Góly: Čop 3, Kirňak

Slovan: Maliňak, Gnip, Dzurovej, Bednár, Haburaj D.st., Haburaj D.ml., Dunaj, Kirňak, Čop, Čižmár, Burik.(Kudravý A., Sopko, Diňa M.)

Už v úvode domácich fanúšikov zamrazilo, keď nevydarený odkop Maliňáka skončil na Simovej kopačke no pre neho to bolo asi veľké prekvapenie a tak netrafil. Potom sa v šanci ocitol Čop a na opačnej strane kryl strelu hostí domáci brankár. Maliňák si v 14 min. pripísal asistenciu keď rýchlym výkopom presne našiel Kirňaka, ktorý sa ešte pohral s obrancom hostí a otvoril skóre. V 20 min. najprv Čop po prihrávke Haburaja prestrelil no už o minútu z hranice 16-ky presne trafil. Peknú samostatnú akciu predviedol v 33 min. Haburaj  no Vasilenko bol pripravený. Záverečnú šancu prvého polčasu spálil Burik strelou nad.

Úvodná šanca druhého dejstva patrila Kirňakovi no bez góloveho efektu. Osmelili sa aj hostia no Cmar prestrelil. 55.min. priniesla zvýšenie vedenia keď po rohu Haburaja Čop hlavou skóroval. Aj ďalšie dve šance Kirňaka volali po góle. Najprv nepremenil samostatný nájazd a potom z veľkého uhla trafil tyč. V 76 min. po rýchlej akcii (hostia reklamovali ofsajd) obišiel Čop aj brankára hostí a zvýšil na 4:0. Záver patril hosťom no gól sa im vsietiť nepodarilo. Paľo nastrelil žrď a Cmar preloboval bránu domácich.