Koškovce - Slovan Belá 1:1(1:1)

gól: Čižmár.

Slovan: Maliňák Ľ.,Haburaj D.,Vajda D.,Belančin S.,Marinič J.,Karľa P.,Čižmár R.,Lojan A.,Dzurovej P.,Holovka M.,Lojan D.(Kudravý A.,Brečka D.)

P. Dzurovej:

Slovanu zo základnej zostavy chýbalo 5 hráčov, preto tréner musel dopĺňať niektoré posty. Na úvod zápasu v chladnom počasí sme mali iniciatívu keď už v 4.min. po strele A.Lojana a spätnej prihrávke P.Karľu na R.Čižmára, ktorý do  prázdnej brány vsietil na 0:1. Slovanisti mali v prvom polčase viac z hry no po šanciach A.Lojana, P.Karľu a R.Čižmára vynikol domáci brankár a tak z prvej šance domácich sme v 42.min.inkasovali na polčasových  1:1. V druhom polčase domáci nakopavanými loptami hrozili hosťujúcej obrane, ale všetko to riešil spoľahlivý Maliňák. V 55.min zápasu mal stopercentnú šancu P.Karľa, keď do prázdnej brány už stačilo len zasunúť loptu.V 80 min.domáci opečiatkovali brvno a tak po 90.minútach si mužstva podelili body.