Ako na strelnici

Dorast: TJ Slovan Belá n/C - F.O.AJAX Pakostov 7:2(3:2)

Slovan: M. Pipta, J. Kapuscinský, J. Zboraj, M. Gnip, M. Kováč, A. Lojan, L. Hudáček, V. Burik, K. Suško, K. Gnip, E. Ondik( M. Karľa, T. Kováč)

Góly: V. Burik 2, K. Suško 2, K. Gnip 2, E. Ondik

Po dlhej zimnej prestavke nasleduje jarný kolobeh súťaže dorastencov, ktorí na domácom ihrisku privítali Pakostov. Už v 4.min po rohovom kope otvoril stav zápasu K.Gnip. V 10. min po odrazenej lopte efektívne z voleja zvýšil E. Ondik na 2:0. Hneď o minútu však po nedorozumení obrany hostia znížili. V 30. min K.Gnip po nariadenom pokutovom kope znova zvýšil na rozdiel dvoch gólov. Polčasový výsledok ešte hostia pred záverom upravili na 3:2. Domáci v druhom polčase mali šance, ktoré však  zostávali dlho nevyužité, ale v 58. min po kolmici A. Lojana sa K. Suško nemýlil a s prehľadom zakončil. Bomba V. Burika z 20m skončila v sieti a bolo 5:2. Potom ešte K.Suško premenil pokutový kop a výsledok po narážačke M.Kruľa uzatvoril V. Burik na 7:2. Chcem ešte podotknúť, že skvelým výkonom nás podržal aj M. Pipta, ale poďakovanie patrí všetkým hráčom za predvedenú hru.