3.kolo

Kamenica st. : Slovan Belá st.  1:4 (0:3) - Telvák Dávid 2, Kováč Jakub, Karľa Dávid

zostava: Kopťár Marek - Burik Viliam st., Karľa Dávid, Burik Daniel, Haburaj Marek- Burik Viliam ml., Burda Pavol, Vaško Branislav - Lojan Patrik, Telvák Dávid, Kováč Jakub             striedali: Kapuscinský Jakub, Hrežik Dávid, Burik René, Čochráč Samuel, Haburaj Samuel, Burik Patrik

Hlas trénera: V tomto zápase konečne zabrali útočnici a peknými troma gólmi stanovili polčasový výsledok. Do druhého polčasu sme vstúpili ospalo a domáci znížili z penalty. Trocha nás tento gól prebral a po niekoľkých dobrých akciách sme konečne zvýšili svoje vedenie, keď priamy kop nekompromisne zakončil Karľa. Chlapci v tomto zápase konečne hrali kombinačne a ukázali, že v boji o prvé miesto sa má s nami počítať.