Slovan Belá - Sedliská 5:1(5:1)

Góly:Cenkner 2,Kdravý J.2,Vajda

Slovan:Maliňák-Diňa,Vajda,Brečka m.,Karľa,Šimon,Kudravý J.,Cenkner,Lojan,Čižmár,Marinič(Kudravý A.)

Všetko podstatné sa odohralo v prvom polčase a druhý sa už len dohrával.

Nečakaný úvod keď hneď v 2.min hostia otvorili skóre našimi neotriasol. Vyrovnanie a vzápätí otočenie skóre prišlo skoro. V 11 min.Lojan vnikol do šestnástky a loptu ako na podnose ponúkol Kudravému 1:1 Obrat nastal hneď o dve minúty keď Čižmár zachránil stratenú loptu prihral na Diňu a jeho prihrávka Cenknerovi znamenala vedenie. Hostia sa ešte v 17 min.mohli vrátiť do zápasu ale hlavička tesne minula beľanskú bránu. Definitíva padla od 32 do 38 min.Najprv Karľa vysunul Vajdu ten Kudravého a bolo 3:1 potom Diňov aut na Lojana, ktorý spätnou prihrávkou našiel Cenknera a ten nezaváhal. Prihrávač dňa Lojan mal prsty aj v piatom góle keď po jeho centri Vajda hlavou zvyšoval už na 5:1 V druhom polčase hra viditeľne opadla. Hostia sa snažili urobiť niečo s výsledkom no ich akcie končili pred šestnástkou. Šance našich zahodili Čižmár dvakrát a Šimon, ktorý pálil nad.