20.kolo

Jasenov-Slovan Belá 0:4(0:2)

G.Kepič 3,D.Haburaj
Zostava:Diňa-Gdovičin,Bednár,Burik-Karľa,D.Lojan-Burda,Jo.Gnip,D.Haburaj-Kepič,A.Kudravý(Rebič)
Hlas trénera:V úvode sme očakávali tlak domácich,ale ten akosi neprišiel.Boli to chlapci v bielomodrom čo jasne dominovali len nie a nie sa gólovo presadiť. Až prišla 25 minúta a utešený center Burika
nápalil Kepič pod brvno 0-1.V 35 min.sa nepríjemne zranil Kudravý nehralo sa 30 minút. Potom sme boli
troška otrasení,ale rýchlo nás upokojil opäť Kepič 0-2. Po obrátke sa síce domáci snažili o niečo,ale
na nás dnes jednoducho nemali. Ďalší klinec pridal Kepič 0-3 a potom domáci úplne rezignovali
a výsledok ešte prikrášlil D.Haburaj 0-4.Vyhrali sme v poriadku,ale radosť z neho vôbec nemám
hoci výkon bol v poriadku.Smutný som z nepríjemného zranenia Kudravého. Radšej sme mohli
prehrať ako zaplatit takú daň za víťazstvo. Pevne verím a Andrejovi prajem aby sa čím skor uzdravil...