Slovan Belá - Radvaň n/L. 2:3(1:1)

Góly: Šimon,Dzurovej

Slovan:Maliňák-Vajda, Dunaj, Brečka M., Prislupčak, Šimon, Kudravý J., Halagan, Lojan, Čižmár, Cenkner

(Marinič,Dzurovej,Kudravý A.)

Na ťažkom teréne sa hral svižný futbal. Nemrzí ani tak prehra skôr priebeh ako sa k nej dopracovali hostia spolu s rozhodcom.

Hneď v úvode mal Slovan šancu no brankár zachránil. Otvorenie skéore priniesla 25.min.po priamom kope Vajdu a dobýjaní brány hostí to ukončil strelou Šimon 1:0. Netrvalo dlho a Tabaka vzápätí hlavou vyrovnal. Obrat mohla priniesť šanca M.Svičina v 37.min. no Maliňák zachránil. Naši ešte nastrelili brvno a v závere polčasu Čižmárovú strelu brankár vyrazil.

Začiatok druhého polčasu sme zaspali za čo nás hostia rýchlym brejkom v 50 min.potrestali. Striedajúci Dzurovej však vykresal v 78.min. nádej na bod, keď sa uvoľnil na hranici šestnástky a vyrovnal. Potom však prišlo vylúčenie Prislupčaka po faule. Priamy kop ešte hostia nepremenili no hneď nasledujúci už áno 2:3. Nasledovalo niekoľko dlhých ošetrovaní hráčov hostí a tak na vyrovnanie stavu už nezostal čas.

Za bojovnosť a nasadenie patrí našim hráčom poďakovanie.