17.kolo

Slovan Belá - FK Soľ 4:3(1:2)

Góly:Karľa P.,Čižmár R.,Dunaj Š.(11m),Dzurovej P.(11m)

Zostava:Karľa E.-Diňa V.,Dunaj Š.,Brečka M.,Prislupčák M.,Karľa P.,Kudravý A.,Kudravý J.,Pavlina T.,Lojan A.,Čižmár R.,(Dzurovej D.,Dzurovej P.)

Gólovú prestrelku začali lepšie hostia,ktorí čakali na naše chyby a vychádzali im  aj rýchle protiútoky.Hneď prvú chybu brankára a obrany potrestal Kováč 0:1.Ďalšie nedorozumenie E.Karľu s obranou znamenalo zvýšenie Tomčáka na 0:2.Gól ihneď po rozohraní nás však vrátil do hry keď  Karľa P. znížil po dorážke do súperovej brány.

Druhý polčas po prestriedaní :v bráne Dzurovej D. za Karľu a v poli Dzurovej P. za Kudravého A.sme začali tlakom a prišlo aj vyrovnanie.Dzurovej sa presadil z čoho ťažil Čižmár.Hostia sa však nevzdávali a znova viedli po peknej strele Tomčáka k ľavej žrdi. Dve premenené jedenástky(Dunaj,Dzurovej.P) po fauloch v šestnástke za niekoľko minút však priniesli obrat v stretnutí.