Slovan Belá n/Cir.- OŠK Udavské 0:2(0:1)

Zostava:Ľ.Maliňák-Prislupčák,Dunaj,Šimon,M.Regula,B.Lojan,A.Lojan,

J.Kudravý,D.Vajda,L.Hreha,R.Čižmár

Striedali:M.Gnip,P.Karľa,J.Vajda

R:Žulevič

Naši dnes odohrali nešťastný zápas.Možnosť odpútať sa od nášho dnešného súpera nám zväzovala nohy.Hneď prvú šancu L.Hreha zahodil,keď z päťky prestrelil a potom prišiel nešťastný moment na druhej strane.Hostia zahrávali rohový kop a lopta po teči skončila nešťastne v našej bráne.Od tohto momentu sme si nedokázali presne prihrať a vypracovať si väčšiu šancu.Naopak v závere polčasu nás ešte podržal Maliňák pri tutovke hostí.Nervozity sme sa nezbavili ani v druhom polčase,keď sa  hra odvíjala medzi šestnástkami bez nášho väčšieho tlaku.Naši hrali nepochopiteľne vysoké lopty,ktoré končili na vysokých zadákoch hostí.Z našich akých takých šancí treba spomenúť strelu Kudravého,ktorá tesne minula bránku a niekoľko striel Čižmára z uhla.V závere sme ešte urobili veľkú chybu v obrane a po brejku bolo 0:2.Mali sme všetko vo svojich rukách no túto výhodu sme teraz stratili.Koniec súťaže je však ešte ďaleko...