Zostava:Ľ.Maliňák-Prislupčák,Dunaj,Skakun,M.Regula,Ľonc,A.Lojan,

J.Kudravý,D.Vajda,L.Hreha,R.Čižmár

Striedali:M.Gnip,P.Karľa,J.Vajda

R:Firda

Zápas začal z našej strany svižne a dokedy sa domáci spamätali už prehrávali 3:0.V prvom polčase sme dominovali a ešte pridali jeden gól na 4:0.Škoda však výkonu rozhodcu ,ktorý po vzájomnej potýčke vylúčil aj nášho hráča(Skakun),ktorý bol viacnásobne napadnutý domácim hráčom.Za výkon v prvom polčase svedčí aj hlásenie domáceho hlásateľa"Takýto stav po prvom polčase sme tu nemali posledných pár desaťročí".V druhom polčase sme sa zamerali na udržanie stavu a z domácej strany žiadny tlak neprišiel.Domáci nedokázali dať čestný gól ani z jedenástky a ani z následnej šance keď z bránkovej čiary vykopával Vajda.V druhom polčase nás rozhodca už k bránke domácich pre istotu nepustil(zvláštne rozhodnutia ohľadom postavenia mimo hry)napriek tomu sme mohli ešte prikrášliť stav po šanciach L.Hrehu a M.Regulu.Výborný výkon Slovana !!!