Zostava: Maliňák-Dunaj,Prislupčák,Diňa,Hišem,Brečka M.,

Kudravý J.,Pavlina,Kirňák,Lojan,Čižmár

(Marinič,Dzurovej,Vajda)

Góly:Hišem,Čižmár

Po prehre s Vechcom chcel Slovan doma bodovať a tak začal tlakom...

Expresný gól Hišema už v 3 min.po dorážke sa zdal, že bude odrazom ku kanonáde no nestalo sa. Hra očividne upadla a šance neprichádzali ani na jednej alebo druhej strane.V 17 min.vychytal beľanov brankár hostí a v 35 min.Kirňákov teč dopadol podobne. Slovan si šance nechal na záver polčasu keď Kudravý peknou strelou nastrelil brvno a vzápätí Lojan orazitkoval pravú žrď.

Polovica druhého polčasu bola nielen bez šancí ale aj bez futbalovej akcie,ktorá by stála za zverejnenie. Potom sa však domáci začali obávať o výsledok a pritlačili hostí k ich bráne.Začal to Dunaj no prestrelil ale v 25 min.už Čižmár perfektne trafil a bolo 2:0. Hostia sa potom k nejakému zvratu v zápase prakticky nedostali a rezignovali. Slovan chcel ešte poistiť víťazstvo no Čižmár vystrelil v 42 min.nad. Na záver Lojan pekne prenikol do šestnástky prihral,ale Kirňakovú strelu brankár hostí vyrazil.Po následnom rohu ešte Čižmár minul...