12.kolo

Slovan Belá n/Cir - Kračúnovce 2:1(2:1)

Zápas začal nervózne hlavne z našej strany a preto už v úvode mali hostia veľkú gólovú príležitosť.Postupne Slovan pridal a z hranice šestnástky otvoril skóre D.Bednár.Potom prišla najkrajšia akcia zápasu a po peknom centri zvýšil hlavou Karľa na 2:0.Hostia potvrdili v závere polčasu svoju kvalitu a po sérii rohových kopov nám dali gól do šatne.V druhom polčase sa striedali šance na oboch stranách.Zlom nastal po vylúčení Karľu za faul na brankára hostí.Naši však veľkou bojovnosťou udržali výsledok a tým sa posunuli na čelo IV.ligy sk.Sever.Blahoželáme!!!

Góly : D.Bednár,Karľa

R : Švec

Slovan Belá n/C.:Š.Haburaj - Diňa,Nacko,Pristáš,Kepič - Marinič,D.Bednár,Vajda,D.Gnip - Karľa,A.Kudravý (Škutka,Zádražný,M.Haburaj st.,M.Haburaj ml.)