Zo zbabraného úvodu sa Slovan nespamätal

TJ Slovan Belá n/C - TJ Družstevník V. Žipov 1:4 (1:3)

Gól: Hašuľ

Slovan: Maliňák, Lajtár, Karľa, Lojka, Halagan, Lojan Ad., Skarba, Kudravý, Pavlina, Hašuľ, Dzurovej (Čižmár, Kuzma, Kapuscinský, Ferko)

Slovan absolútne nezvládol úvod zápasu a počas celého duelu sa už z toho nespamätal. V 9 min. mieril domáci Dzurovej nad. V 11 min. udreli hostia, keď oblúčik hosťujúceho Lacka skončil za Maliňákom. Domáci sa nestačili spamätať a už v 14 min. Sima takou istou strelou no z väčšej vzdialenosti upravil na 0:2. V 16 min. hostia znova zahrozili a vo vyloženej šanci, keď Daňo obišiel aj Maliňáka gól do prázdnej brány obrana Slovana zmarila. V 24 min. však bolo už 0:3 po rohu hostí a dobrej orientácii v šestnástke hosťujúceho Simu. Slovan vykresal akú takú nádej v 27 min. V 16-ke zahrali hráči Žipova rukou a Hašuľ z pokutového kopu znížil. Slovan ožil no následná šanca Hašuľa v 34 min. skončila tesne vedľa a o minútu mieril nad aj Skarba po prihrávke Kuzmu.

V druhom polčase sa domáci snažili nakopávanými loptami dostať hostí pod tlak no Žipov všetko hravo odvracal. V 51 min. nádejná hlavička domácich skončila vedľa. V 56 min. predviedli hostia peknú akciu a po narážačke bol na konci akcie Čurlik, ktorý upravil na 1:4. Slovan sa ešte snažil no Kuzma v 57 min. mieril nad a rovnako tak pochodil Kudravý po prihrávke Lojana.