Stakčín - Slovan Belá 1:0(1:0)

Zostava:Maliňák-Vajda,Dunaj,Brečka M.,Lojan,Kudravý J.,

Prislupčák,,Hišem,Pavlina,Marinič J.,Čižmár

(Dzurovej,Karľa,Kudravý A)

Prvý polčas sa niesol v réžii domácich,ktorí si vypracovali množstvo šancí.Už po prvých dvoch skončila lopta na konštrukcii našej brány.Ďalšie strely v 18 a 33.min skončili vedľa.V 37 min. vyrazil Maliňák strelu na roh po ktorom sa už domáci tešili z gólu po peknej hlavičke.Naša ojedinelá šanca prišla v 40 min.po Lojanovej strele,ktorú brankár vytlačil na žrď no následná hlavička Hišema skončila priamo v náručí domáceho gólmana.

V druhom polčase sme začali lepšie no vypracovali sme si iba rohové kopy.Naopak domáci podnikali rýchle protiútoky pri ktorých stálo pri nás veľakrát šťastie.Najprv v 61 min.lopta skončila na brvne a v 67 min.po strele tesne vedľa pravej žrde.Najbližšie k vyrovnaniu bol v 75 min.striedajúci Karľa,ktorý vycvičil obrancu no jeho strela skončila na žrdi.V 83 min.ešte pálil Dzurovej nad.Z nasledujúcej kontry zachraňoval Maliňák nohami a potom sa vydal v závere do domácej šestnástky kde po rohu takmer hlavou skóroval.