Dorast-IV.liga 1.kolo

Slovan Belá - Kračúnovce 2:1(0:0)

V prvom kole IV.ligy dorastu sme mali nečakané problémy s "poskladaním"družstva...To načo sme boli hrdí,čo sa týka počtu dorastencov sa záhadne otočilo proti nám...

V prvom polčase sa prvých 15.min.družstvá iba oťukávali ale od tohto okamihu prevzali aktivitu hostia a to šancami Kožleja strelou z priameho kopu a potom hlavou Holevu po ktorého hlavičke Kožlej G.zblízka prestrelil.Šanca domácich z nohy Haburaja skončila na žrdi.Hostia opäť pohrozili hlavičkou Holevu tesne nad.To bolo v prvom polčase všetko.

Druhý polčas sme začali lepšie a po obliehaní bránky hostí sme si vypracovali aj šance.Priamy kop vedľa a potom nezvládutie šance Kepiča.Hostia však odpovedali bombou,ktorú Diňa na dvakrát kryl.Prišla však 57.min. a presný zásah Haburaja M.po peknej kombinácii.V zápätí prišiel faul na Haburaja D.a z penalty sa Gnip nemýlil.Ďalšiu šancu na zvýšenie náskoku mal Marinič M.,ktorý netrafil po peknom centri Haburaja odkrytú časť brány.V 79.min.prišlo zníženie,keď priamy kop z rohu šestnástky pekne zatočil Mihok.Ešte v závere Kepič hlavou po priamom kope netrafil.

Napriek problémom so zostavou dobrý výkon hlavne v druhom polčase,ale hlavne zisk troch bodov...

Góly:Haburaj M,Gnip D.

Zostava:Diňa M-Burik P,Lojan D,Karľa D,Haburaj M,Nacko P,Marinič J,Marinič M,Škutka M,Haburaj D,Hašuľ M ml.(Gnip D,Kepič J,Gdovičin J)

Hlas trénera:Pred zápasom sme mali problém zo zostavou pre administratívne problémy a pre nemohla
nastúpiť až pätica hráčov.Šetrili sme aj D.Gnipa,Kepič prišiel na zraz s teplotou a to sa podpísalo pod náš
neistý výkon v prvom polčase.Viackrát nás podržal brankár Diňa,ked nastúpil D.Gnip bolo to cítiť, naša
hra sa zlepšila škoda, že sme na konci náskok stratili a nakoniec sa zbytočne strachovali o výsledok,ale
Diňa a spol. to udržali.Chlapci si za výkon v druhom polčase zaslúžia pochvalu a naše víťazstvo je pre
nás po závere minulej sezóny,ktorý sme riadne zbabrali veľkou vzpruhou...

Predchádzajúce zápasy týchto súperov: 2009/2010 Belá-Kračúnovce 2:1

Kračúnovce-Belá 4:0

2010/2011 Belá-Kračúnovce 5:0

Kračúnovce-Belá 1:2