Dorast bojoval no na body to nestačilo

Dorast III. liga ŠD

Kurima - Belá n/C 4:1

P. Sopko - tréner:

"V miernom vetre chlapci chceli ukázať že nie sú len do počtu v súťaži a každý súper im naloží čo sa dá. 13 min. ukázala šikovnosť domáceho obrancu a bolo 1:0. Druhý gól sme inkasovali podľa mňa po prísne nariadenej penalte v 38 min. Celý prvý polčas sme sa nevedeli dostať na správnu strunu futbalu a nedarilo sa skoro nič. Po prestávke keď v kabíne padol aj ostrejší hlas sa chlapci zobudili a začali ukazovať že aj o jedného menej sme neprišli na výlet. Začali sa dariť kombinácie a hlavne krížne pasy od Telváka dokázali Hrabčák a Suško konečne zúžitkovať do brejkov no bez efektu. Až prišla 64 min. a krídelná akcia Telváka do 16 ky hostí, kde obrana domácich ratovala za cenu faulu. Hrabčák v pohode znížil na 2:1. Do 82 min. sme mali prevahu no šanca Gnipa a jeho krížna strela len tesne minula bránu domácich. Jediná chyba po rohu domácich kde sme neodkopli loptu a bolo 3:1. No a pri štvrtom góle zase smola Kováča ked loptu vytlačil na brvno no odraz od jeho hlavy znamenal prehru 4:1 ( a to ešte pri troche šťastia mohol žneškodniť penaltu )"

Zostava : Kováč - Lukáč, Paprčka, Karľa, Bednár - Telvák, Suško, Hrabčák, Piško T., Gnip K.