Góly: Karľa 2,Prislupčák 2,Hišem,Čižmár,Lojan,Pavlina,vlastný

Zostava :Maliňák-Vajda,Karľa,Brečka M.,Prislupčák,

Dzurovej,Hišem,Marinič,Pavlina,Lojan,Čižmár

(Diňa,Kudravý A.,Gnip M.)

Slovan začal od úvodu tlakom a góly nenechali na seba dlho čakať.Prvý strelecký pokus si však pripísali hostia čo však bolo od nich v prvom polčase všetko.V 10 min. mieril Čižmár z uhla nad no už o minútu sa po rohovom kope ujala strela Lojana 1:0.Potom mal šancu Hišem no v záklone hlavou netrafil a Pavlina pálil nad po prihrávke Čižmára.V 29 min. sa však už Hišem nemýlil a po nedorozumení brankára a obrany Uble zvýšil.V 38 min.Prislupčak z priameho kopu ešte netrafil ale Pavlina sa po ňom už nemýlil a trafil šibenicu.Hostia si hneď vzápätí strelili hlavou vlastenca.

Druhý polčas v horúcom počasí nevyzeral na to,že ešte padne 6 gólov.Najprv vyskúšali Maliňáka hostia a potom Čižmár hlavou minul.V 58 min. dobre vystrelil Marinič po peknej akcii Prislupčaka no bez gólovího efektu.No v 67 min.unikol Karľa a jeho prihrávku už Čižmár využil na 5:0.Od 73 do 80 min.padlo ďalších 5 gólov.Najprv Karľa potrestal chybu hostí v obrane,potom Prislupčaková strela narobila toľko starostí brankárovi až skončila v bráne.Ubľa odpovedala vzápätí strelou nad.Protiútok našich po akcii Lojana a voleji Karľu znamenal už stav 8:0.V 80 min. sa dočkali gólu aj hostia po strele Rohacha.Gólové hody ukončil Prislupčak prízemnou strelou,ktorá na prekvapenie všetkých skončila v sieti.