Žiaci - domáca výhra

Slovan Belá : Kamenica  3:1  (2:1)

góly: Suško Branislav, Gnip Adam, Országh Noro

zostava: Piško Jakub - Országh Noro, Paprčka Richard, Rebič Jozef, Suško Branislav - Telvák Dominik, Zboraj Jozef, Gnip Maroš - Štutika Benjamín, Bohuš Lucián, Gnip Adam    striedali: Kruľ Mark, Petro Jakub, Lecký Richard, Bednár Martin, Kováč Adam, Karľa Marek

Hlas trénera: Domáci zápas pred hŕstkou divákov priniesol priemerný futbal. Naša bojovnosť zo Stakčína sa nepreniesla na domáci zápas. Hral sa nezáživný futbal, pekných akcií bolo ako šafránu. Hoci sme sa ujali vedenia Suškom už v 3. min. nedokázali sme sa potom nabudiť a prispôsobili sme sa súperovi. Do prestávky zvýšil naše vedenie ešte Gnip, ale hostia kontrovali pred koncom a po nepozornosti  v obrane súper znížil na rozdiel gólu. Druhý polčas a prestriedanie priniesli oživenie do zápasu a Országh zvýšil na 3:1. Hoci sme mali ešte niekoľko tutoviek výsledok sa už nezmenil. Hostia poriadne nepreverili nášho brankára.