Žiaci - nedeľňajšie víťazstvo!

Slovan Belá : Hažín  5:0 (2:0)

góly: Dráb Adrián 3, Karľa Marek, Štutika Benjamín
zostava: Tomáš Branislav (Kováč Adam) - Holodňák Adrián, Lojan Matúš, Burik Patrik, Hrabčák Adam - Valalský Adam, Čochráč Jakub, Hašuľ Radoslav - Zboraj Jozef, Gnip Blažej, Dráb Adrián    striedali: Gnip Kristián, Karľa Marek, Štutika Benjamín, Barna Oliver, Gnip Maroš, Gnip Adam, Šimon Dominik, Rebič Jozef
Hlas trénera: V netradičnom čase bol úvod zápasu z našej strany trocha nervózny a spojený s množstvom nepresností. Dostávali sme sa do šancí, ale buď chýbalo trocha kľudu alebo hosťom pomohla žrď. Po úvodnom góle Drába sme prebrali iniciatívu a z množstva šancí sa ujala ešte strela tohto istého hráča na polčasových 2:0. Hostia pohrozili iba jedinou strelou, ktorá skončila na žrdi. V druhom polčase, tak ako býva zvykom, po mohutnom striedaní sa hra prelievala na obidve strany. Naši striedajúci hráči zvýšili náskok, najprv pohotovo Karľa a potom samostatným nájazdom Štutika. Bodkou stretnutia bola pekná gólova strela trojgólového Drába. Upevnili sme si prvé miesto tabuľky a v poslednom domácom zápase jesene so Stakčínom budeme chcieť potvrdiť líderskú pozíciu.