Žiaci - ďalšie body.

Hažín : Slovan Belá  1:4  (0:2)

góly: Holodňák Adrián, Valalský Adam, Lojan Matúš, Gnip Kristián
zostava: Tomáš Branislav - Hrabčák Adam, Lojan Matúš, Šimon Dominik, Holodňák Adrián - Hašuľ Radoslav, Dráb Adrián, Valalský Adam - Zboraj Jozef, Gnip Kristián, Lojan Matúš   striedali: Gnip Blažej, Gnip Maroš, Bohuš Lucián, Barna Oliver, Karľa Marek, Rebič Jozef, Kováč Adam
Hlas trénera: Na veľmi zle pripravenom ihrisku sa inak ako nakopávaná nedala hrať a podľa toho sme aj prispôsobili taktiku. Dlhé nakopávané lopty za obranu robili súperovi značné problémy ale my sme nedokázali premeniť niekoľko prienikov vinou nepohrabanej trávy. Gólova hlavička Holodňaka a pohotové zakončenie Valalského nám zaručili polčasové vedenie 0:2. Úvod druhého polčasu sme zaspali a domáci skorigovali po krídelnom výpade. Sily na páľavom slnku dochádzali, ale Lojan a Gnip predviedli dravé prieniky s presným zakončením a tak sme sa mohli tešiť z ďalších bodov.