Začiatok potešil

Slovan Belá - Košarovce 5:0(3:0)

Slovan: Maliňák - Bednár M., Vajda D., Haburaj D., Gnip D., Dunaj Š., Haburaj M., Marinič J., Karľa P., Čižmár R., Marinič M.(Belančin S., Kudravý A., Hančarik M.)

Góly:Karľa 2, Čižmár 2, Haburaj M.

Hráči Slovana dnes predviedli na úvod jari dobrý a zodpovedný výkon okorenený gólmi.

Už v 12. min. center M.Haburaja z priameho kopu usmernil hlavou Čižmár na vedúci gól. Hostia sa osmelili v 19 min. po ďalekonosnej strele Siváka, ktorú Maliňák vytesnil na roh. Po rohu už mohlo byť vyrovnané no brankár Slovana zachránil na čiare. Zvýšenie náskoku domácich prišlo po akcii Mariniča, ktorého prihrávku zužitkoval M. Haburaj a popri vybiehajúcom brankárovi hostí zvýšil na 2:0. Ďalší únik Čižmára v 31 min. už znamenal trojgólové vedenie. Hostia odpovedali slabou prízemnou strelou Nazada z priameho kopu, ktorá Maliňáka neprekvapila. Záver polčasu patril šanci Karľu po centrovanej lopte Bednára no Širý exceloval.

Aj v druhom polčase pokračoval Slovan v dobrom výkone  a v 52 min. Čižmár z priameho kopu tesne prestrelil. Tlak domácich a zvýšenie náskoku korunoval peknou prihrávkou Dunaj po ktorej Karľa navýšil skóre na 4:0. O niekoľko minút sa Karľa znova presadil, keď zúžitkoval center Gnipa. Potom už úradoval brankár Košaroviec, keď najprv vychytal v čistej šanci Čižmára a potom aj pekný volej J. Mariniča. Záverečná šanca zápasu patrila hosťom no čestný gól im nebol súdený, keď strela Dyska tesne minula domácu bránu.