Výhra sa rodila ťažko

Slovan Belá - V.Sitnica 3:0(0:0)

Góly: Haburaj D.2, Kudravý

Slovan: Maliňák, Haburaj M., Gnip D., Bednár M., Halagan, Haburaj D., Holovka, Kudravý, Čižmár, Karľa, Marinič M.(Gnip J., Hančarik M.)

V prvom polčase sa hral veľmi slabý futbal a nebyť dvoch nepresných striel Holovku a jednej Mariniča nebolo by ani o čom písať. Akú takú šancu mal v 30 min. ešte Haburaj D., ktorý sa po samostatnej akcii ocitol pred bránou hostí no tesne minul. Hostia sa prezentovali dvoma strelami Kušníra. Jedna mierila do rúk Maliňáka a druhá vedľa.

Druhý polčas začali hostia strelou, ktorú musel Maliňák s námahou vyboxovať. V 60 min. pálil najprv Holovka vedľa a na druhej strane ho napodobnil Švigár T. z priameho kopu. O minútu už bolo 1:0, keď Haburaj D. otvoril skóre strelou z poza šestnástky. Netrvalo dlho a vedenie bolo dvojgólové po strele Kudravého a nešťastnej teči sitnickej obrany. Svoj druhý gól pridal Haburaj v 85 min. keď si pekne nabehol za obranu hostí na center Bednára z vlastnej polovice. Do šance sa dostal aj Karľa ale jeho volej po rohu brankár zlikvidoval. Hostia v závere ešte nastrelili brvno, keď Kušnír sa snažil prelobovať Maliňáka, ktorý vybehol na šestnástku.