Úspešný štart

Breznica - Slovan Belá 2:4(2:0)

Hlas trénera(A.Lojan):"Prvý súťažný zápas sme odohrali v Breznici. Vedeli sme, že nastupejeme proti dobrému mužstvu, ktoré doma body nepúšťa čomu zodpovedalo aj jeho postavenie v tabuľke. Podľa toho sme volili aj taktiku, ktorá nám však v prvom polčase nevychádzala. Hrali sme zle, akoby sme nasadenie nechali v šatni a domáci mali od začiatku prevahu. Využili ju na strelenie dvoch gólov po našom nedôraze v šestnástke. Až po inkasovaných góloch sme sa prebudili a vypracovali sme si dve dobré šance ked najprv P.Karľa minul a L. Hišem v poslednej minúte prvého polčasu zo 6 metrov trafil sám netiesnený len hráča súpera. Čo sa nepodarilo na konci prvého polčasu nám dokonale vyšlo na začiatku toho druhého, keď po peknej akcii a strele J.Kudravého dorazil loptu do siete Čižmár. O desať minút sme sa presadili z rohového kopu, ktoré sme nacvičovali 3 tréningy, keď po centri A. Lojana hlavou skóroval opäť Čižmár. Potom prevzali aktivitu domáci a zatlačili nás najmä štandardkami. V 73 min. sme však opäť udreli keď po ďalšom rohu sa presadil hlavou J.Kudravý. Domáci potom hrali vabank a dlhými loptami sa snažili dostať za našu obranu tá však spoľahlivo všetko odvrátila. V samom závere sa ešte presadil v samostatnom nájazde  P. Karľa a upravil na konečných 2:4."

Góly:Čižmár 2, Kudravý, Karľa

Slovan: Maliňák - Diňa, Čižmár, Pavlina, Karľa, Haburaj M.,Lojan, Kudravý, Šimon, Vajda D., Hišem L.(haburaj D.,Gnip D.)