Strelecké suchoty pretrhli Haburajovci

TJ Slovan Belá n/C - N. Ladičkovce 4:1(1:0)

Góly: Haburaj M.2, Haburaj D.2 - Kuruc

Slovan: Maliňák, Dunaj, Karľa, Dzurovej, Marinič J., Haburaj M., Haburaj D., Čižmár, Gnip, Bednár, Kudravý A.(Lojan D., Burik V., Belančin S.)

Prvú šancu si vypracoval Slovan, keď po priamom kope Dzuroveja mieril Bednár hlavou vedľa. O dve minúty zastavila strelu Čižmára z uhla tyč a potom spálil tutovku Kudravý, keď mu centroval Bednár. Hostia odpovedali v 22 min. pološancou Mažerika po rohu. Aktívny Bednár mieril v 25 min. vedľa a na opačnej strane Onderko z vnútra šestnástky mieril nad. Strelecké suchoty Slovana pretrhol ako prvý D. Haburaj po prihrávke Karľu. V závere to ešte skúšal D. Haburaj no jeho strela minula Hodorovu bránu.

Druhý polčas otvoril nepresnou strelou Karľa, ktorému prihrával D. Haburaj. Zvýšenie vedenia prišlo v 64 min. po akcii trojice Bednár - D. Haburaj - M.Haburaj, keď posledne menovaný popri vybiehajúcom brankárovi upravil na 2:0. Už o minútu sa prekľučkoval do šestnástky Čižmár no tesne minul. Po ďalšej peknej akcii Čižmára v 72 min. už mieril M. Haburaj do brány Ladičkoviec. Na 4:0 upravil v 80 min. D. Haburaj, ktorého poslal do šance presným vysunutím Kudravý. Odpoveď hostí prišla vzápätí keď po peknej prihrávke Onderka sa presadil Kuruc strelou popri Maliňákovi. Poslednú šancu mali hostia po priamom kope Beňa no Maliňáka strela neprekvapila.