Slovan si spravil chuť

TJ Družstevník Koškovce - TJ Slovan Belá n/C 0:2(0:1)

Góly: Pavol Kirňak, Stanislav Ľoch;
rozh. Miroslav Kucer; 100 div.

Do 15.min sa hral medzišestnástkový futbal. Potom prišla prvá vážnejšia akcia Slovana, keď po centri Čižmára mieril Lukáč do brankára a po vyrazenej strele tesne minul Kirňak. O štyri minúty otvoril skóre Kirňak po umiestnenej strele k žrdi. Prišli však zranenia a to v 23 min. Kirňak (sval) a v 28 min. Čop rozrazené obočie. V 29. min po centri Haburaja hlavičkou opečiatkoval brvno Lukáč. Domáci mali prvú šancu v 35 minúte, keď nastrelili žrď Maliňákovej brány. Druhý polčas bol pod taktovkou slovanistov, ale v 60 min. po samostatnom nájazde domácich zlikvidoval Maliňák šancu domácich. V 69 min. po prieniku Čižmára a následnom centri doklepol Ľoch a stanovil skóre na 0:2. V 85 min. ešte Haburaj krížnou strelou opečiatkoval žrď domácej brány.