Rozhodol záver prvého polčasu

Slovan Belá - Ubľa 2:0(2:0)

Góly: Haburaj D., Kudravý J.

Slovan: Maliňák, Vajda, Haburaj D., Haburaj M., Holovka, Kudravý J., Čižmár, Karľa, Halagan, Gnip, Bednár, (Kudravý A.,Marinič, Lojan D.)

Prvý polčas sa niesol v znamení nevyužitých šancí Slovana. 7 min. a strela Čižmára z uhla skončila nad. V 10 min. D.Haburaj po peknom uvoľnení trafil žrď a ten istý hráč po priamom kope pálil pod brvno no brankár vyrazil na roh. V 20 minúte sa uvoľnil Čižmár no jeho center nikto nezakončil a vzápätí Kudravý v dobrej pozícii mieril rovno do stredu brány na pripraveného brankára hostí. V 36 min. Karľa napodobnil Kudravého. O tri minúty sa už Slovan radoval po akcii D. Haburaja a jeho zakončení z hranice šestnástky, keď jeho strela do stredu brány prekvapila brankára hostí. Stav zápasu sa však o minútu menil znova po tom čo sa predral do zakončenia J. Kudravý 2:0. Záver patril hosťom keď Maliňák v tutovke vychytal Ubľanskú šancu a potom s problémami zlikvidoval aj priamy kop zpoza šestnástky.

Druhý polčas však už bol len odvarom futbalu. Domáci Slovan mal prevahu no utápal sa v nepresnostiach a individuálnych akciách, keď hráči sa snažili presadiť proti viacerým hráčom alebo protiútoky skončili nepresnými finálnymi prihrávkami.  V 65 min. Kudravý z priameho kopu mieril vedľa. O dve minúty Holovka vyskúšal pripravenosť brankára hostí no ten bol namieste. Následne sa zapotil aj domáci brankár Maliňák po priamom kope hostí. Pekná akcia Holovku prišla v 73 min. no jeho prihrávka smerovaná popred bránu spôsobila, že Čižmár s Karľom sa "nedohodli" kto dá gól do odkrytej brány. Minútu pred koncom ešte mohol zvýšiť Vajda no netrafil a potom po úniku Mariniča minul Lojan a striedajúci Kudravý A. slabo zakončil. Šancu v samom závere mali aj hostia no tá skončila vedľa.