Prvé body z vonku

TJ Družstevník Lieskovec - TJ Slovan Belá n/C 0:2(0:1)

Zostava: Maliňák, Bednár, Dzurovej, Gnip, Lojan D., Dunaj, Burik, Haburaj, Kirňak, Čop, Čižmár (Kudravý,Sopko)

P.Dzurovej:

"Na katastrofálnom teréne,kde kombinačná hra neprichádzala do úvahy sa slovanisti snažili nakopávanými loptami ohrozit domácu bránu. V prvom polčase sme sa  z dobre organizovanej obrane sa snažili vyrážať do brejkov, ktoré končili na nepresnostiach. Až prišlo vysunutie Haburaja po ľavej strane a center na ktorý si nabehol  Čop a doklepol  loptu do brány. Z ojedinelej šance pohrozili aj domáci ,ale Maliňak bol pozorný. Do druhého polčasu sme zvýšili aktivitu, ale šance Kirňaka,Čopa a Haburaja ostali nevyužité. Potom však prišla pekná akcia na ktorej konci bol Čop a zvýšil stav na 0:2. Do konca slovanisti pozornou obranou stav ustrážili, keď ešte v poslednej minúte spálil tutovku Sopko."