Mladší žiaci - držíme sa v čele

Súťaž mladších žiakov pokračovala druhým turnajovým kolom, tentoraz na domácom trávniku.

Slovan Belá : Futura Humenné  3:3 (2:2)

góly: Čopík Andrej, Ihnátová Lucia, Hišem Kristián

Slovan Belá : Dlhé    3:0 (0:0)

góly: Čopík Andrej, Ihnátová Lucia, vlastný
zostava: Piško Jakub - Čižmár Norbert, Bednár Martin, Sabo Daniel, Piško Tomáš, Čopík Andrej, Gajdoš Matúš, Hišem Kristián, Ihnátová Lucia, Valko Ľuboš, Gnip Kristián, Paprčka Richard, Karľa Marek, Burik Marek, Štutika Sebastián, Čižmárová Henrieta
Hlas trénera: V prvom zápase sme s ťažkým súperom podali bojovný výkon a vydreli remízu. Úvod patril nám a po strele Čopíka sme viedli, potom nepochopiteľné chyby v rozohrávke, súper potrestal 1:2. Koniec polčasu a vyrovnanie Ihnátovej, po individuálnej akcii. Druhý polčas veľká chyba brankára a stopéra (malá domov) a zase doťahovanie náskoku, ktoré sa nám našťastie podarilo. V druhom zápase ospalý úvod a veľký tlak Dlhého. Otriasli sme sa až po prestávke a rozhodli zápas v svoj prospech po penalte Čopíka, vlastnom góle hosťujúceho obráncu a dorazenej lopte Ihnátovej.