TJ Tvarona Ulič - TJ Slovan Belá n/C. 1:4(1:4)

Slovan : Maliňak, Diňa, Dunaj, Prislupčak,Burik,Hišem,Skarba,

Pavlina,Čizmár,Čop,Kirňak(Sopko,Karľa,Brečka)

P. Dzurovej:

"Zápas s lídrom tabuľky začali lepšie slovanisti, keď už v 4.min. nájazd Hišema zneškodnil domáci gólman. V 13.min. po peknej prihrávke Kirňaka otvoril skóre zápasu Čop. O pár minút neskôr po peknej krídelnej akcii Hišem našiel Čopa, ten Pavlinu a stav sa menil na 0:2. V 27.min. Skarba zoči-voči brankárovi tesne minul bránu domácich. Domáci až v 28.min opečiatovali brvno Maliňakovej brány. Potom po centri Hišema skóroval Čop a zvýšil na rozdiel triedy. Po priamom kope Skarbu a predľženej hlavičke upravuje Kirňak už na 0:4. Domáci v 43. min znížili  na polčasových 1:4. V druhom polčase šance Hišema, Skarbu a Kirňaka ostali nevyužité a tak mohli trestať domáci z penalty, ale Maliňak bravúrne vyrazil strelu na roh. Potom sa už dohrávalo a  domáci nervózny z výsledku začali provokovať slovanistov, ktorí však svojou umnou hrou pokorili lídra tabuľky.

Týmto chcem všetkým poďakovat za celú sezónu a príjemný oddych v letnom období."