Krutá prehra

TJ Jednota SD Kr. Brod - TJ Slovan Belá n/C 3:0(1:0)

Slovan: Maliňák, Prislupčák, Dunaj, Dzurovej, Diňa, Marinič J., Skarba, Haburaj, Kirňak, Čop, Kudravý(Burik)

P.Dzurovej:

"Za daždivého počasia sa hral futbal svižného tempa. V prvej príležitosti sa ocitol P.Kirňak pred prázdnou bránou no nezakončil presne. Prišli dalšie šance Čopa, Mariniča a Skarbu no domáci gólman vynikal. Ako býva nedáš tak dostaneš a domáci viedli polčasovým výsledkom 1:0. Slovanisti sa v druhom polčase zahrýzli do súpera ale márne, lebo tento deň nám nebolo súdené skórovať a tak prišla odpoveď domácich z priameho kopu. Potom to už bol vabank hostí niečo spraviť s výsledkom a tak v poslednej minúte domáci završili stav zápasu na 3:0. Za zmienku ešte stojí, že rozhodcovia svojim kúskovaním hry boli viditeľní celý zápas."