Hlas trénera

M. Lukáč:

"Ubľa - Belá 1:0 - V tomto meraní síl zaslúžene vyhrali domáci, hoci sme mali niekoľko šancí na skórovanie. Domáci prejavili väčšiu túžbu po víťazstve, hrali jednoducho a agresívne. Kombinovať na hrboľatom teréne bolo veľmi ťažké.

Ubľa- Belá 1:2 - O 4 dni neskôr sa Beľania pripravili lepšie, hrali v kompletnejšom zložení. Hoci už tradičná hrúbka v obrane hostí na začiatku zápasu skončila gólom, hostia sa nezlomili a do polčasu vyrovnali. V 2. polčase sme už dominovali po všetkých stránkach, začali hrať rýchlejšie, dôraznejšie a gólom sa mohli skončiť naše viaceré, veľmi pekné akcie. Do odvety sme uhrali prijateľný výsledok.
Belá- Lukačovce- V domácej premiére sme zabrali naplno, hoci hostia mali v úvode 2 dobré šance. Chceme hrať kombinačný futbal, terén nám to tentokrát dovoľoval, a tak sme si vypracovali viacej šancí ako súper. Na to, že sme hrali anglický týždeň, som bol s prístupom a výkonom spokojný, hoci záver sa logicky už len dohrával. Som rád, že po dlhšej dobe sme neinkasovali. Mužstvo má svoju kvalitu, sme na začiatku cesty a verím, že sa posunieme smerom k ďalším víťazstvám."