Slovan:L.Maliňák,D.Vajda,M.Bednár,D.Gnip,D.Haburaj,S.Belančin,

D.Lojan,M.Haburaj,D.Haburaj,A.Kudravý,P.Karľa( R.Čižmár,P.Dzurovej.)

Gól:Dzurovej

P.Dzurovej:

"Od začiatku zápasu sa obidve mužstvá  oťukávali medzi šestnástkami. V 13. min už hostia dali o sebe vedieť, keď P.Karľa  z 20m opečiatkoval brvno domácich. Na rad prišla 16 minúta a strela D.Haburaja ,keď zase čaroval domáci brankár. Ďalší prienik D.Haburaja v 30 minúte a bombe z 20m no lopta prešla popod brankára, ktorý ju uchmatol na čiare.V 34. minúte po nedôslednom bránení kanoniera Mamaja domáci otvorili skóre zápasu. V druhom polčase sa hral opatrný futbal medzi šestnástkami, až z rohového kopu  v 57 minúte Okoš hlavičkou vymietol pavučinu hosťujúcej brány. Hostia v 90 min.po zahrávaní priameho kopu D.Haburaja, ktorý trafil brvno a po odrazenej strele pohotovo doklepol P.Dzurovej na konečných 2:1."