Exportný gól Brečku

TJ Slovan Belá n/C - TJ Družstevník Lieskovec 5:1(2:0)

Góly: Kirňak 3, Brečka, Karľa

Slovan: Maliňák, Ľoch, Brečka, Skarba, Karľa, Kirňak, Suško, Kudravý, Burik, Lukáč, Burda(Čižmár, Kopťár, Sopko)

Kirňakov hetrik a exportný gól Brečku uzavreli domáce pôsobenie Slovana v tejto sezóne.

Hostia bojujúci o záchranu začali aktívne a už v úvode Maliňák zlikvidoval šancu M.Kyslana. Po následnom rohu hostia tesne hlavou minuli bránu Belej. Potom prišli na rad aj domáci no prihrávku Kirňaka Lukáč nezužitkoval. Hra sa upokojila a ďalšia šanca prišla až v 29 min. po strele Kirňaka nad. V 34 min. už prišlo otvorenie skóre po peknej hlavičke Kirňaka  po rohu. O tri minúty už bolo 2:0, keď znova Kirňak obišiel všetko aj brankára hostí. V závere ešte prišli šance Lukáča a Kirňaka no bez gólového efektu.

Druhý polčas otvorili šancou hostia, keď M. Kyslan mieril hlavou nad. V 53 min. sa pekne uvoľnil Kudravý a naservíroval Kirňakovi loptu na hetrik. Hostia odpovedali v 57 min. aktívnym M. Kyslanom, ktorý hlavou znížil. Najkrajší moment zápasu prišiel v 70 min. po exportom góle z 30 m. z kopačky Brečku. Už o minútu bolo 5:1 po peknej kombinácii v šestnástke na ktorej konci bol Karľa.