TJ Slovan Belá n/C - TJ Dužstevník Papín 1:0(1:0)

Gól: Suško K.

Slovan: Pipta, Zboraj, Kováč M., Holodňák, Kapuscinsky, Lojan, Suško, Hudáček, Burik, Gnip, Ondik(Valalský, Kováč T., Rebič, Barna)

P. Dzurovej:

"Dnes chlapci podali  v prvom polčase zodpovedný a hlavne bojovný výkon. Hneď v úvode K.Gnip napálil brvno a potom E.Ondik dvakrát vyprášil rukavice papinskému brankárovi. Otvorenie skóre prišlo po pokutovom kope K.Suška a následnej dorážke. Ďalšie šance Suška a K.Gnipa však ostali už nevyužité a tak polčas skončil 1:0. Druhý polčas sme začali aktívne, ale viaceré šance E.Ondika, V.Burika, O.Barnu a ďalších sa neujali. Hostia z ojedinelého útoku mohli vyrovnať, ale nestalo sa a tak domáci najtesnejší výsledok udržali. Chcem poďakovať chlapcom od brankára až po posledného hráča na lavičke za zodpovednú prácu po ktorej prichádzajú aj úspechy."