Dorast - poltucet

Slovan Belá : Udavské  6:0 (3:0)

góly: Hašuľ Timotej 2, Burik Viliam st. Suško Kamil, Kapuscinský Jakub, Ondík Erik

zostava: Tomáš Branislav - Holodňák Adrián (80. Hudáček Lukáš), Burik René, Kováč Martin, Čochráč Jakub - Dráb Adrián (22. Burik Viliam st.), Burik Viliam ml., Burda Pavol, Suško Kamil - Hašuľ Timotej (75. Kapuscinký Jakub), Lojan Adam (63. Ondík Erik)

Hlas trénera: Po hanebnom výkone v Pakostove (hoci sme ho vyhrali kontumačne), sme sa chceli výkonom rehabilitovať na domácom ihrisku. Od úvodu sme súpera pritlačili a predčili ho v bojovnosti a nasadení. Hašuľ pridal v úvode dva pekné góly, do polčasu ešte zvýšil náš náskok Burik Viliam st. Aj druhý polčas patril našim chlapcom, dnes sa dalo pozerať na naše kombinácie. Suško zvyšoval na 4:0 a naši stredajúci hráči Ondík a Kapuscinský upravili skóre na konečných 6:0. Dnes náš najlepší kolektívny výkon, aj striedajúci hrači dobre naskočili do zápasu.