Dorast - dva rozdielne polčasy

Slovan Belá : Dlhé  4:3 (3:1)

góly: Lojan Dávid, Suško Kamil, Gdovičín Jozef, Burik Viliam
zostava: Gnip Matúš - Gdovičin Jozef, Bednár Martin, Haburaj Dominik ml, Burik Viliam- Burda Pavol, Karľa Dávid, Lojan Dávid, Rebič Martin - Haburaj Dominik st., Suško Kamil   striedali: Hašuľ Marek, Burik Viliam, Haburaj Samuel, Kopťár Marek
Hlas trénera: Prvý polčas v našej réžii, hoci sme už v 3. min. po chybe obrany inkasovali. 12. min. priniesla vyrovnanie zásluhou Lojana a tutovky Suška a Burdu volali po góle. Suško však svoje zaváhanie napravil v 28. min. 2:1. V 31. min. Gdovičin napriahol k centru a jeho strela skončila v šibenici 3:1. Druhý polčas sme sa už videli na oslavách čo súper využil  a dokázal vyrovnať a bol lepším družstvom. My sme z ojedinelých šancí trestuhodne zahadzovali a tak až v 90 min. po faule na Haburaja upravil výsledok Burik. Chlapcom gratulujem k prvému miestu.