24.kolo

Jasenov - Slovan Belá 2:1(1:0)

Domáci začali lepšie a s podporou vetra boli v prvom polčase nebezpečnejší. Hneď v úvode Callegari mieril nad a v 9 min. už vyhrávali 1:0 po tom čo sa v šestnástke najlepšie zorientoval Horvát. Už o tri minúty hasil Šimon pred bránou Slovana nebezpečný center Jasenova. Domáci sa upokojili no dlhými loptami využívali výškovu prevahu a neustále podkurovali našej obrane. V závere polčasu ešte pohrozili po chybe v našej obrane no Šalatu vychytal Haburaj. Beľani sa v prvom polčase do žiadnej šance nedostali. Slovan začal druhé dejstvo šancou Hišema no prízemnú strelu domáca obrana zblokovala a tak Karľa sa už do koncovky nedostal. Upokojenie na domácej strane priniesol Kovalík v 55 min., keď po rohu hlavou zvýšil. Slovan kontroval o tri minúty strelou Kudravého z priameho kopu no brankár loptu vytesnil na roh. V 65 min. mohli domáci zvýšiť no strela z vyloženej šance skončila nad. Zníženie stavu prišlo v 75 min. po ruke domácich a premenenej jedenástke Hišema. Slovan sa však už do ďalšej šance nedostal a tak sen o záchrane sa výrazne vzdialil.

Gól:Hišem

Slovan:Haburaj Š.,Dunaj, Vajda, Haburaj M., Šimon, Karľa, Lojan, Pavlina, Kudravý, Čižmár, Hišem(Haburaj D.)