23.kolo

Slovan Belá - Čierne n/T. 2:1(1:1)

Hostia potvrdili svoje postavenie v tabuľke svojim výkonom. Slovan začal lepšie, keď Vajda v úvode prestrelil a potom Lojan po samostatnej akcii tesne minul. Nápor domácich bol korunovaný hlavičkou Karľu po rohovom kope a vedením 1:0. Hostia potom prebrali iniciatívu a v priebehu jednej minúty sa ocitli v troch šanciach. Najprv po brejku Cigán po zemi vyskúšal Maliňáka, potom po priamom kope Gregovú strelu znova Maliňák vyrazil a vzápätí strela Mihalčina tesne minula beľanskú bránu. Aktivita hostí neprestávala a tak prišlo vyrovnanie Cigána po dorážke. Slovan sa prebral a už z nasledujúcej akcie Hišemova hlavička skončila na brvne a o päť minút znova hlavou tesne ten istý hráč minul. Druhý polčas sa začal aktivitou domácich. Najprv strela tesne vedľa a potom dve šance Čižmára do rúk brankára potom hlavou nad. Vedenie zariadil Lojan v 69 min. po peknej kombinácii v strede poľa. Vedenie mohol už vzápätí zvýšiť dnes aktívny Lojan no jeho strela bránku minula. Hostia sa do tlaku a vyrovnania nedostávali a tak Karľa sa ocitol v 80 min. v dobrej šanci no brankár ho z uhla vychytal.

Góly: Karľa, Lojan

Slovan:Maliňák, Šimon, Vajda, Haburaj M., Diňa, Pavlina, Lojan, Čižmár, Hišem, Gnip, Karľa(Haburaj D.,)