20.kolo

Vechec - Slovan Belá 0:4(0:3)

A.Lojan:"Hralo sa na výborne pripravenej hracej ploche. Čakali sme ťažký zápas a boj o každú loptu. Našťastie pre nás domaci pôsobili odovzdaým dojmom. Ešte za stavu 0:0 sa snažili kombinovať hlavne vpredu trojicou skúsených hráčov. Žiadnu šancu si však nevypracovali. Naopak my sme mohli skórovať už skôr keď bol v dobrej šanci najprv L.Hišem a potom D.Haburaj. Potom už prišiel prvý gól v 27. minúte keď sa strela Čižmára odrazila od brvna rovno pred Karľu, ktorý nemal problém zasunúť ju do odkrytej brány. Druhý gól pridal Čižmár po samostanom úniku. Tretí gól do šatne v 45. minúte strelil opäť P. Karľa keď poslal odrazenú loptu zo 16-ky presne k tyči. Druhý polčas takisto nepriniesol očakávaný tlak domácich a tak sme bez problémov kontrolovali hru v strede poľa a ešte sme mohli pridať aj viac gólov no nemierili sme presne. Až v poslednej minúte sa po krásnej samostatnej akcii presadil striedajúci Š. Haburaj náš náhradný brankár."

Zostava: L.Maliňák- D.Vajda, M.Haburaj, V. Diňa, D.Gnip, L.Hišem, A.Lojan, T.Paulina, D.Haburaj st., P.Karľa, R,Čižmár, (J.Marinič,Š.Haburaj)